menu close menu

Osobní profil

Jako trenérka skupinových i individuálních lekcí a poradce v oblasti výživy působím již více než 4 roky.

Miluju pohyb, chci se cítit dobře ve svém těle, být zdravá a fit a moc mě těší, když se mohu podílet na tom, abyste se tak cítili i Vy.  Jsem šťastná, když s Vámi mohu sdílet svou radost z pohybu a vnímat vzájemnou povzbuzující atmosféru plnou motivace a inspirace, vidět Vaše pokroky a radovat se z nich spolu s Vámi, a protože často pouze pohyb nestačí, věnuji se také poradenství ve výživě a nasměrování Vás na takový životní styl, za který Vám vaše tělo i mysl poděkuje.

Můžete si se mnou zacvičit na skupinové lekci, případně využít osobního tréninku či poradenství ve výživě. Více info můžete také nalézt na mých FB stránkách https://www.facebook.com/veronikavujtechova/ .

 

PUMP FX – CVIČENÍ, KTERÉ OPRAVDU FUNGUJE…
Již je to více než 4 roky, co se aktivně věnuji Pumpu. Toto cvičení se stalo mou srdeční záležitostí, ale musím se Vám přiznat, že tomu tak na začátku nebylo. Než jsem začala cvičit pumpy, tak jsem milovala jumping. Jo trampolínky a hopsání. To bylo moje! Pořádně se vyskákat, zadýchat se, odreagovat. Jakým zklamáním pro mě bylo, když jsem po porodu zjistila, že už se k tomuto cvičení nemohu ze zdravotních důvodů vrátit. Tou dobou se mi naskytla příležitost vyzkoušet BP a já jsem byla nejprve zklamaná pomalejším tempem a vyděšená ze zátěže. Vůbec jsem na takový způsob cvičení nebyla zvyklá a měla jsem obavy, že moje váha půjde spíše nahoru. Jak hluboce jsem se mýlila…:-) Zde je v pár větách napsáno, co se u mě díky tomuto cvičení změnilo.

Zrychlil se mi metabolismu a já už se nemusím tak hlídat v jídle. Dříve se mi například stávalo, že když jsem jela na all inclusiv, vrátila jsem se s nějakým tím kilem nahoře. Od té doby, co pravidelně cvičím BP, se mi to nestalo. Juchůů:-)

Mám za sebou dva porody a po každém mi zůstalo 12 kg navíc. BP mi výrazně pomohl dostat se na váhu před prvním otěhotněním.

Setkávám se pravidelně se skupinou úžasných lidiček. Je to výborný způsob, jak se odreagovat.

Cítím se fyzicky velmi dobře.

Pokud to se mnou vydržíte alespoň půl roku :-DDDD, poznáte to sami ;-). Tak pojďme na to!