Ozvěte se nám: +420 792 303 150 | [email protected]

Rozvrhy a rezervace
Loading...
Fitness centrum, posilovna2024-01-01T21:34:08+01:00

Ceník

Kontakt na recepci

Zavolejte nám

Fitness zóna

Skoro 1800 m2 prostoru. 76 strojů MATRIX. Desítky trenérů a 4 multifunkční sály. To je Fitness URAL. Fitko je skvěle vybavený nejmodernějšíma strojema, který mají bezpečnostní prvky, jednoduchý nastavení a precizní dráhu pohybu. 

Silová zóna

Silovka to je ráj, řeklo by vám možná hodně našich klientů. Milovníci těžkejch vah si tady přijdou na svý. Jednoručky, obouručky, lavice, osy, benče, mrtvý tahy a už ty zmiňovaný těžký váhy jsou zaručením toho, že tady pojedete nadoraz, pokud budete chtít.  

Kardio zóna

Před pořádným tréninkem by mělo proběhnout pořádný rozehřátí a nastartování těla na to, že mu dáte co proto. No a naše cardio zóna je na to jak dělaná. Je tady několik běžeckých pásů, tolik oblíbený schody, rotopedy, eliptický trenažery a taky naše MX 4 zóna, kde je pár vymazlenejch libovčiček v podobě třeba stroje napodobujícího chůzi do fakt hodně prudkýho kopce. I tady platí, že to musíte vidět a vyzkoušet. V cardio zóně je tolik strojů, že nikdy nečekáte, až někdo sleze z pásu nebo ze schodů. Všeho je dostatek. 

Funkční zóna

V naší funkční zóně, kterou poznáš podle barevně odlišený podlahy, je toho fakt hodně a najdete jí ve středu celýho fitka. Je to místo, kde si můžeš zařádit na TRXku nebo vzít do ruky kettlebelly různých vah. K dispozici jsou tu další spešl pomůcky pro funkční trénink, který kdybychom měli vyjmenovat, tak tady budeme ještě hodně dlouho. Prostě budete muset přijít a vidět to sami. 

Naše zázemí

Kdo by čekal, že máme šatny veliký jako 4 obejváky, ten by se nemýlil. Koutky nahoru? Teď vážně, naše šatny a záchody jsou opravdu prostorné a hlavně si zakládáme na čistotě. U nás se i na toaletách budete cítit jako v lázních

Přejít nahoru
Google2