Ozvěte se nám: +420 792 303 150 | [email protected]

Rozvrhy a rezervace
Loading...
InBody – diagnostika těla2024-06-01T08:48:57+02:00

Tuhle věcičku milujeme. A milujou jí i naši klienti. A nejen ti, kteří k nám chodí cvičit. Pro ně je totiž skvělý, že díky inbodýčku můžou pěkně porovnat svůj progres a posun na svojí cestě za zdravym a krásnym tělem.

Přístroj in-body vám totiž dokáže perfektně změřit poměr tuků a svalů v těle. Po každym měření vám vyjedeme až 14 papírů s vašima údajema o těle. Kolik máte vody, kde je vaše slabý místo, jak jste na tom s viscerálním neboli útrobním tukem, jestli vám třeba chybí minerály a v neposlední řadě vám to taky spočítá ideální příjem a výdej kalorií tak, abyste byli v ideálu.

Co je ale nejdůležitější, váha je vážně jenom číslo. Často se stane, že někdo cvičí, hlídá si jídlo a ručička na váze dolů nejde a člověk pak propadá panice, co dělá špatně. Jenže inbodýčko vám právě ukáže, že i přesto, že váha třeba neklesá, tuk jste proměnili ve svaly a věřte nám, že to je na pohled opravdu vidět, protože kilo svalu vypadá fakt výrazně jinak než kilo tuku. Za nás je tohle skvělej pomocník a i takovej kontrolor, kterýho občas potřebuje každej z nás.

Ceník

390 Kč / Vyšetření přístrojem InBody 230, konzultace
240 Kč + 50 Kč tisk / Každé další měření přístrojem InBody 230
500 Kč / Balíček měření InBody 230 + Max Pulse Medicore

Kontakt na recepci

Zavolejte nám
Přejít nahoru
Google2