Ozvěte se nám: +420 792 303 150 | [email protected]

Rozvrhy a rezervace
Loading...
Masáže a fyzioterapie2023-11-02T09:58:59+01:00

Klasické masáže

Je libo částečka nebo celkovka? Částečka 30 minut, celkovka 50 minut. Kdo má rád starou dobrou klasiku, tak naše masérský holky a masérský kluci za to vážně umí vzít a pořádně vás prohmátnou. Vzhledem k tomu, že každej z nich o těle jako takovym ví hodně, budou vám umět poradit i s tím, co je pro vás vhodný, kde třeba zatlačí víc nebo míň a my zaručujeme, že masáž je návyková a proč se pravidelně neodměnit, že jo? 

Ceník

800 Kč / 50 min Masáž klasická
500 Kč / 25 min Masáž klasická
600 Kč / Baňkování

Kontakt na recepci

Zavolejte nám

Fyzioterapie

Naše diplomovaná fyzioterapeutka Gabi je jednak naprosto výbornej člověk po lidský stránce, ale taky neuvěřitelnej odborník na poli fyzioterapie. Léta se věnovala vrcholovým sportovcům a celkově je to takovej náš guru na pohybovej systém. Fyzioterapie je velmi specifická a je součástí oboru léčebný rehabilitace. Vyhledávají nás klienti, který něco bolí a nebo jsou po úrazech a operacích. Nebo třeba mají vrozenou pohybovou vadu, ale taky když je trápí neurologický onemocnění. Podtrženo sečteno, fyzioterapie pomáhá, ulevuje a naučí vás, jak si umět pomoci sami. 

Ceník

900 Kč / 50 min Individuální Fyzioterapie
550 Kč / 25 min Individuální Fyzioterapie
250 Kč / aplikace Tejpování
1 Kč / 1 cm tejpu Tejp

Kontakt na recepci

Zavolejte nám

Terapie rázovou vlnou

Rázovka je u nás hodně vyhledávanou službou a není se co divit. Je totiž skvělá. Léčí bolestivý stavy pohybovýho aparátu. Jsou to takový radiální vlny, který vám pomocí našeho přístroje proniknou až do hloubky tkáně. Vlny podporují produkci kolagenu, snižují napětí v tkáni a mají analegtickej účinek. Jendoduše řečeno – rázovka zlepší prokrvení v místě působení a regeneruje postižený buňky. Pomáhá při bolestech zad. Pokud vás trápí tzv. tenisovej nebo golfovej loket, pak je to pomocník i tady. Artróza, achillovka, zánět paty, patní ostruha. No prostě rázovka je zázrak a my jsme rádi, že vy už jste na to taky přišli. 

Ceník

350 Kč / 1 aplikace Rázová vlna

Kontakt na recepci

Zavolejte nám
Přejít nahoru
Google2