menu close menu

Seznam cvičených aktivit

Osobní profil

Sportu a fitness se věnuji dlouhá léta. Během této doby jsem nasbírala spoustu zkušeností a nikdy jsem se nebránila vyzkoušet něco nového. Naopak to byla pro mě výzva.
Když mi byla nabídnuta spolupráce ve Fitness URAL, otevřely se mi nové obzory.

Absolvovala jsem trenérskou školu (Ronnie) a to mě posunulo mílovými kroky vpřed, co do profesionality a kvality cvičení, které vždy bylo a je mou „drogou“. Znalost anatomie, která úzce souvisí se správným provedením cviku, strečink před a po tréninku, správné dýchání a zejména strava – to vše je základním kamenem pro dosahování úspěchů. Protože fitness nabízí nepřeberné množství stále nových programů, snažím se zdokonalovat a své nabrané zkušenosti využít v osobních trénincích s klienty, kdy hravě, zábavně, ale s propoceným trikem dosahujeme vytyčených cílů.

Nicméně mě naprosto uchvátil „Piloxing“, který se kombinací pilates-box-dance, tří odlišných
stylů, postará o efektivní cvičení a spalování díky střídání tepových frekvencí při skvělé motivační hudbě. Ale také Pump fx, které je dalším skvělým skupinovým cvičením, kombinuje aerobní činnost se silou tak, že se pálí a zároveň posilují všechny svalové skupiny s nakládací činkou opět v doprovodu motivační hudby.

Je to zábava a radost.

„Ve zdravém těle, zdravý duch.“

Pojďte si zacvičit !

Certifikáty:

Instruktor fitness a kulturistiky (Trenérská škola Ronnie)
Piloxing
Gravity Basic
Pump fx
FTS
Body & Balance
Funkční trénink
Břišní svalstvo ze všech stran