menu close menu

TRX

Už nic nehledej, zavolej si pro rezervaci na svou úvodní lekci TRX. Hodina na které se seznámíš s TRX.

TRX závěsný posilovací systém

TRX závěsný posilovací systém je určen všem, kteří nenašli zalíbení v klasických posilovacích strojích. Chtějí zapracovat na držení i pružnosti těla a jejich cílem je dobrá kondice a vytrvalost. U TRX nepoužíváte pro cvičení stroje, ale zaměřujete se na funkčnost svého těla a v každém okamžiku cvičení zapojujete maximální počet svalových vláken, vy jste tím hlavním strojem …


Lenka Strolená TRX

Co je to TRX?

Zkratka TRX znamená Total body Resistance Exercise, jde tedy o cviky pro zatížení celého těla. Cvičení rozvíjí rovnoměrně tělesnou kondici. Zapracujete tak na koordinaci i držení těla, flexibilitě i síle. TRX má základ u vojáků v armádě, ale v současné době je toto cvičení oblíbené jak u začátečníků, tak u vrcholových sportovců.

TRX cvičení

Obtížnost TRX cvičení je jen a jen na vás. Na vás záleží, zda se lehce protáhnete anebo si sáhnete na dno. Obtížnost si regulujete sami. Efektivitu cvičení na tréninku TRX znásobujeme malým počtem cvičících, aby trenér měl co nejlepší přehled a stačil správně korigovat techniku cvičení.

Jak probíhá trénink TRX

Jste na tréninku TRX poprvé? Dohodněte si s trenérem seznamovací čtvrthodinku. Ukáže vám, jak TRX nastavit, jak si „dávkovat“ zátěž a vysvětlí vám základní principy tréninku. Trénink probíhá intervalově – máte danou dobu práce i dobu odpočinku, tělo tak reaguje pokaždé jinak a cvičení tak není stereotypní. Cviků je nespočet, takže za celý rok nebudete dvakrát trénovat stejně. Pokud se chystáte na náš trénink, je nutné si místo rezervovat.