menu close menu

Fitbox - Hard

Fitbox je ten správný způsob, jak ze sebe dostat nahromaděnou energii i emoce a vyplavit tak hormony štěstí, endorfiny. Ve Fitness Ural vybijete stres, ubijete nudu a ještě se navíc dostanete do skvělé kondice!

Fitbox

Jak probíhá lekce fitboxu?

Lekce fitboxu u nás probíhají několikrát týdně, stačí si zarezervovat místo. Na hodině vás čeká totem, na kterém si vybijete přebytečnou energii. Z oblečení vyberte něco pohodlného a obuv zvolte pro sportovní využití s dobrým odvětráváním. Rukavice na fitbox si můžete zakoupit na baru. Před i po tréninku je dobré vypít alespoň litr vody nebo iontového nápoje. Po úvodní zahřívací části přijde samotné cvičení a pořádná zátěž. Na závěr cvičení přijde stretching a klidová část.

Výsledek fitboxu

Výsledek fitboxu je jasný. Při takové zátěži a výkonu, jaký je u fitboxu nezbytný, přichází snížení množství tuku v těle a je to způsob, jak pohodlně redukovat váhu (během hodinové lekce spálíte přibližně 2 000 kJ). Cvičením fitboxu předejdete bolesti zad a protože tréninkem zapojíte všechny svaly, zpevňujete tak celé tělo.

Přijď si vyzkoušet fitbox na vlastní kůži!

Dejte nám o sobě vědět a přijďte si vyzkoušet fitbox do Fitness Ural! Na vlastní kůži tak poznáte, jaký je to pocit, když ze sebe vydáte všechno a po cvičení přijde ten pocit "jo, bylo to dobrý a cítím se skvěle!". Přijďte si pro kondici i dobrou náladu. U nás žádný trénink není stejný, u nás nuda ani stereotyp nehrozí!