menu close menu

Chcete žít zdravě? Chcete zhubnout? Chcete být v kondici? Chcete být svěží? Chcete se připravit na soutěž ve fitness nebo kulturistice? Většina z vás na jednu z těchto otázek určitě odpoví ano a my jsme tu od toho, abychom vám pomohli ve vaší cestě. Aby byla vaše snaha co nejefektivnější, máme pro vás přístroj InBody, který by mělo dnes už využívat každé dobré fitnesscentrum.

 

Na InBody by měla mířit vaše úplně první cesta, pokud přijdete do našeho fitka. . Zjistíte tak, jak jste na tom s poměrem svalů a tuků v těle a podle toho si buď s naší pomocí nebo i sami naplánujete, jaká cesta je pro vás nejlepší. Pokud potřebujete zhubnout a InBody ukáže nadměrné množství tuku v těle, pak budete muset určitě cvičit jinak než ten, kdo má třeba opačný problém a připadá si až moc štíhlý a málo osvalený. Důležité je hlídat, aby člověk neubíral na svalech, ale bral jen z tuků a to vám, upřímně řečeno, žádná váha nepoví.

 

Na vlastní kůži máme vyzkoušené, jak moc je InBody motivační.Pokud se totiž měření přístrojem InBody opakuje v určitém intervalu, krásně vidíte, jak jdou vaše výsledky nahoru a vy tak můžete porovnat, kde třeba ještě přidat a nebo si říct: „Ano, tahle cesta je správná.“ A my máme odzkoušené, že většina z vás odchází právě s tímto pocitem, což je super. Jsme tu pro vás.

 

Co všechno vám InBody ukáže:

  • Tělesný tuk, svalová hmota, tělesná voda, váha, tzv. bez-tuková hmota
  • BMI, podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům
  • Minimální kalorickou potřebu pro zdravý styl vašeho života
  • Kolik máte zhubnout nebo naopak přibrat na váze, kolik máte nabrat svalové hmoty
  • Jak jste na to s viscerálním tedy útrobním tukem, který je nejvíc zdraví ohrožující
  • Stav tělesné zdatnosti, síly a zdravotní diagnózu