menu close menu

Seznam cvičených aktivit

Osobní profil

Sportem jsem provázen již od mých dětských let. Prostřídal jsem pár sportů, ale ať už to byl tenis, lyžování, útěk před povinnostmi (uklízení si pokoje) nebo za holkami, první u kterého jsem zároveň zůstal nejdéle byl hokej.

Od toho se odvíjeli zkušenosti v dalších sportech jako například fotbal, volejbal, nohejbal, kdy jsme se v rámci suché přípravy právě těmto sportům nejvíce věnovali. Velmi krátce jsem měl možnost si přičichnout i k bojovým uměním. Díky hokeji jsem se dostal i do fitness světa, snažil jsem se hokej co nejvíce kompenzovat právě cvičením, ale nebyl čas dělat obě věci na sto procent. Když jsem pak dosáhl koncového věku v juniorské kategorii a s hokejem jsem skončil, věděl jsem, že dále se budu věnovat právě fitness. Ale ať už to bylo cokoli, pochopil jsem, že šlo vždycky hlavně o to, aby mě to bavilo. A to chci předat i svým klientům.

Jsem připraven pracovat s klienty na dosažení jejich cílů a dát do jejich vysněného plánu veškeré úsilí, a jsem připraven i na klienty, kteří si přišli do fitka odpočinout od práce, od povinností a hlavně od stresu, zkrátka si vyčistit hlavu, ale hlavně jim všem chci předat pocit za kterým se rádi budou vracet ke sportu.