menu close menu

PUMP FX

Co je to PUMP FX?
Pump fx je oblíbené a účinné cvičení s nakládací činkou a stepem pro komplexní posílení celého těla. Během této lekce se zapojí do činnosti všechny svalové partie díky základním cvikům jako jsou dřepy, výpady, tlaky a přítahy, to vše za doprovodu vysoce motivační hudby. Cvičení neobsahuje žádnou choreografii, cvičí se v blocích zaměřených vždy na určité svalové partie.

Proč chodit na PUMP FX?
Lekce je zaměřená na vytrvalostní posilování, můžete očekávat posílení a zpevnění svalů celého těla.

Jak probíhá lekce PUMP FX?

  • zahřátí a rozcvičení bez náčiní nebo pouze s minimální zátěží
  • hlavní část – posilovací bloky s nakládací činkou nebo s jednotlivými kotouči, někdy se k posilování využívá i step. Zátěž si každý zvolí podle svých momentálních schopností. Každý blok je zaměřen na určitou svalovou partii, cvičí se zejména základní cviky jako jsou dřepy, výpady, kliky, zdvihy, přítahy, tlaky apod. Typické je provedení stejného cviků v různých tempech a v různém rozsahu pohybu. Na závěr procvičíte břišní svaly a celý střed těla.
  • strečink

Pro koho je vhodná lekce PUMP FX?

  • doporučujeme pro všechny, kteří očekávají posílení a zpevnění celého těla, cvičení bez choreografií, s využitím jednoduchých základních cviků ve velkém počtu opakování.
  • i když si cvičení můžete velmi dobře přizpůsobit (nastavit kotouče na nakládací činku podle svého), je potřeba mít alespoň základní kondici, abyste lekci zvládli. Velmi oblíbený je Pump fx i mezi muži, někdy tvoří i polovinu zúčastněných.