menu close menu

Funkční trénink

Funkční trénink je určen všem, kteří se sebou chtějí něco dělat. Pokud si chceš života užívat a ne jenom přežívat, zarezervuj si u nás místo a my ti ukážeme, že se dá cvičit moderně, funkčně a efektivně, ovšem ne pohodlně!

Funkční trénink

Funkční trénink vám dá všechno

Pohyb patří mezi základní potřeby lidského těla, stejně jako dýchání a jídlo. Chcete vyměnit bolest v zádech, obezitu a prášky na tlak za kondici, sílu a vytrvalost? Ano? Fajn, tak stačí si jen zarezervovat místo! Ve Fitness Ural máme funkční trénink několikrát týdně, a tak věříme, že si na nás a především pro sebe chvilku najdeš!


Pro koho je funkční trénink určen?

Stručně, funkční trénink je určen pro všechny. Ať jsi žena nebo muž, úředník, řidič, prodavačka, maminka nebo tatínek, ať jsi student nebo už tě mihla padesátka i šedesátka, funkční trénink tě dá do latě. Po celodenním sezení je potřeba protáhnout svaly! My ti zaručíme, že naši trenéři nenechají jediný kousíček svalu v těle na pokoji!

Cíl funkčního tréninku

Jak už název napovídá, funkční trénink je spojen s funkcí, s fungováním, což je spojeno s fyzioterapií a rehabilitací. Cílem je tedy zajistit fungující tělo, které bude zdravé a pružné a při každodenních činnostech vás bude 100% poslouchat i bez toho, aby vás tamhle louplo v zádech a tudle bolela kolena, protože nějaké to kilo na víc je znát.